Ucpaný odpad může být docela triviální záležitostí, která ale dokáže velmi znepříjemnit život. V takových případech je nejlepší požádat o pomoc profesionály, kteří provedou čistění odpadu kvalitně, rychle a s maximální účinností. Naše firma Plynoservis Praha nabízí špičkové služby v oblasti čištění odpadu a kanalizace strojním perem do délky až padesáti metrů. Zároveň nabízíme i čištění tlakovou vodou a inspekci kanalizačního potrubí kamerovým systémem.

Čištění odpadů rychle a účinně

Naše firma se zaměřuje především na čistění odpadu v činžovních domech, ale naše služby poskytujeme i v soukromých objektech a dalších zařízeních. Objednat si nás můžete i pro čistění odpadu v nebytových prostorech. Spektrum námi poskytovaných služeb zahrnuje také opravy a revize plynových spotřebičů nebo instalatérské služby.

Plynoservis Praha provádí:

  • Čistění odpadu sprchových koutů, van, dřezů a umyvadel
  • Čištění ucpaného odpadního potrubí a stoupaček
  • Čistění ucpaných WC a pisoárů
  • Opravy prasklých trubek z plastu, železa nebo olova
  • … a další služby, které oceníte

Čištění odpadů ručně, chemicky či strojně

Pokud si objednáte služby Plynoservis Praha můžete očekávat kvalitní, rychlé a zcela profesionální čištění odpadu. Veškeré práce jsou vykonávány pouze vyškolenými techniky, kteří přesně vědí, co dělají. Poskytujeme veškeré služby, které zajistí perfektní čistění odpadu ručně, chemicky nebo strojně. Zároveň nabízíme i kompletní instalatérské služby těchto rozvodů.

Nezáleží na průměru či umístění čištěného odpadu, poradíme si se vším! Kontaktujte nás!

Čištění kanalizace a stoupaček