Zavedli jsme zcela novou službu pro všechny naše klienty, kteří stavějí či rekonstruují a pořizují si nové plynové spotřebiče. Pokud stavíte novou nemovitost a chystáte se využívat výhod zemního plynu, čekají Vás dva kroky: Tím prvním je samotné pořízení a montáž plynového spotřebiče a tím druhým výchozí revize plynového zařízení.

Zajistíme Vám odborné montáže, ale také revize plynových spotřebičů. Naši pracovníci jsou odborníci na montáž plynových spotřebičů, ať už jde o montáž boileru, montáž kotlů, či montáž jiného plynového zařízení. Zároveň jsou certifikovanými revizními techniky a namontovaný spotřebič i zkontrolují a připraví veškeré administrativní podklady pro jeho používání.

Instalace a výchozí revize plynového spotřebiče

Naše nabídka platí samozřejmě i pro naše klienty, kteří se rozhodli vylepšit své bydlení, a oprava plynových spotřebičů už není řešením. I při přechodu na novější plynové zařízení rádi zajistíme výměnu plynového spotřebiče, jeho správnou instalaci a samozřejmě výchozí revizi.

Nezáleží na tom, jaký plynový spotřebič pořizujete nebo vyměňujete. Rádi Vám zajistíme kompletní servis, abyste mohli své plynové spotřebiče bez problémů okamžitě používat. Naši pracovníci jsou zkušení plynaři, kteří se vyznají i v instalatérských pracech a nezaskočí je ani montáž bojleru nebo karmy a jejich připojení k rozvodu vody.

Plynoservis Praha, to jsou zkušení profesionálové s mnohaletými zkušenostmi a kompletní nabídkou pravidelné údržby plynových spotřebičů, revize plynových spotřebičů i odstraňování nenadálých závad na veškerých plynových spotřebičích. Naše služby nabízíme v bytových i rodinných domech i ve firmách v Praze a v okolí. Zavolejte nám a přesvědčte se sami o tom, že spokojenost našich zákazníků není jen planá fráze.